נדמה כי גברים באופי שלהם הם טיפוסים מאוד מיניים, ולכן חשוב לפקח על תפקוד מיני בגברים. מה קורה כאשר מתעוררת בעיה כזאת או אחרת? חשוב מאוד לטפל בהקדם ממגוון רחב של סיבות. אנו נציג בפניכם את הסיבות השכיחות ביותר שבגינן מוטב לטפל בבעיות הקשורות לתפקוד המיני. את השאלה הזאת שאלנו את ד"ר שי שפי, וקיבלו כמה סיבות שלא ישאירו לכם ספק. לכם אם אתם מרגישים כי יש לכם בעיה מסוימת בתפקוד המיני אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי. תגישו באופן מידיי לטפל בה בצורה מקצועית על ידי איש מקצוע מוסמך.

תפקוד מיני לקוי פוגע בביטחון העצמי

אצל לא מעט גברים הנושא של התפקוד המיני הוא חשוב במיוחד. תפקוד מיני בגברים משפיע רבות על הביטחון העצמי. הרי גבר שלא מסוגל לקיים יחסי מין כמו שצריך עלול לסבול מחוסר ביטחון לקוי. לכן חשוב מאוד לטפל במצב על מנת שהפגיעה לא תהיה כל כך רצינית. ככל שתטפלו במצב מוקדם יותר כך הביטחון העצמי לא יפגע. 

פגיעה ביחסים עם בת הזוג

היחסים עם בת הזוג יכולים לעלות של שרטון כאשר יחסי המין מתדרדרים. תפקוד מיני בגברים חייב להיות בשיאו על מנת שיהיה אפשר להשאיר את התשוקה בשיאה. מספיקה פגיעה אחת קטנה על מנת שהיחסים יהיו במקום שיהיה מאוד קשה לשפר אותו. לכן חשוב מאוד לטפל במצב בהקדם על מנת למנוע את הפגיעה. ככל שהיחסים מתדרדרים יותר, כך הפגיעה עלולה להיות משמעותית יותר.

עייפות שפוגעת באורח החיים

כאשר מקיימים יחסי מין באופן קבוע, ניתן לראות שינוי משמעותי באורח החיים. יהיה לכם כוח לעשות כל מיני דברים שבדרך כלל לא היה לכם כוח אליהם. כאשר תפקוד מיני לקוי אצל גברים ניתן לראות עייפות כרונית שגולשת גם לאורח החיים עצמו. אותם גברים יתקשו לבצע כל מיני פעולות שהם היו מבצעים בדרך כלל. לכן חובה לטפל במצב הזה בזמן על מנת למנוע פגיעה רצינית.

אל מי צריך לפנות על מנת לפתור את המצב?

ד"ר שי שפי הוא רופא מומחה אשר מכיר את הנושא של תפקוד מיני בגברים על בוריו. הוא יצליח לאבחן את המצב, וכמובן לספק לכם פתרונות שאמורים לייצב את המצב. כך תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם ממשיכים את אורח החיים בצורה רגילה. אין סיבה כי הבעיות השונות בתפקוד המיני ישנו את החיים שלכם מקצה לקצה.

צילום:freepik