אורתופד, אף אוזן גרון, רפואה אסתטית וכו' הן מעט ממגוון התחומים של רופאים מומחים המספקים טיפולים נפוצים. במגוון זה קיימים גם מספר תחומים שאולי שמעתם עליהם ואולי לא, הם לא נדירים מאוד אך גם לא שכיחים כמו התחומים שצויינו לעיל. אחד מתחומים אלה הינו תחום הפודיאטריה.

על תחום הפודיאטריה

קל למצוא רופאים מומחים העוסקים בתחומי טיפול נפוצים, בין אם על ידי המלצה של רופאים, חברים, בני משפחה ואף דרך הרשת האינטרנטית.

בהשוואה לכך מלאכת מציאת פודיאטור, בדגש על מוצלח ובעל ניסיון, לא תהיה כל כך קלה ומהירה כמלאכת החיפוש של רופאים מומחים העוסקים בתחומי טיפול נפוצים יותר.

אמנם תחום זה פחות נפוץ, אך כמות האנשים הנזקקים לטיפול אצל פודיאטור דווקא גבוה, בין אם באופן חד פעמי, קבוע או לעיתים רחוקות, בשל בעיות שונות בכף הרגל. בין הבעיות השכיחות המביאות אנשים רבים לחדרו של הפודיאטור הן בעיקר בעיות ציפורניים כמו ציפורן חודרנית ועוד

הפודיאטור- המזור לרגליים שלכם

מי מאיתנו אינו צריך שתי רגליים, יציבות בריאות ואיתנות? סביר להניח שאף אחד.

אולי לא יצא לכם לחשוב על כך אך הרגליים שלנו הן הבסיס לתפקודנו התקין בחיי היום יום שלנו: בחוץ, בעבודה, בבית וקל וחומר בעת פעילות ספורטיבית. אז גם אם אתם לא נמנים עם חוג האנשים חובבי הספורט, ללא רגליים מתפקדות, לא תוכלו לבצע את מרבית הפעולות אותן מבצע כל אדם סטנדרטי בחיי היום יום שלו.

לאור כך, אין לחכות למצב שבו הרגליים לא מתפקדות לגמרי, אלא כבר כשצצה בעיה הקשורה בכף הרגל, לטפל בה במהירות, בדגש על טיפול מקצועי שלא יותיר נזק נוסף מהנזק הקיים גם ככה.

הפודיאטור, הוא איש המקצוע שיכול לגאול אתכם ממצוקה כלשהיא הנוגעת לכף הרגל שלכם, בין אם מדובר על בעיות מורכבות ככף רגל סוכרתית וכדומה, העלולות להוביל למצבים חמורים ביותר אף עד כדי כריתת כף הרגל, קטיעה ומוות מחוסר טיפול או מתן טיפול שאינו הולם.

הפודיאטור גם עשוי לעזור לכם בבעיות חמורות פחות, אך בהחלט דורשות טיפול מיידי לצורך שמירה על איכות חיים ומניעת החמרה. בין בעיות אלה ניתן למנות: ציפורן חודרנית, פטריות ציפורניים, יבלות כף הרגל וכו'. 

נקודות לבחירת פודיאטור 

-הוא מתמחה בבעיה הספצפית שלכם

-זמינות

-טיפול הולם, יעיל ומקצועי

סובלים? לא עוד! ד"ר דניאל וייס, הוא פודיאטור מומחה ובעל ניסיון שגאל אלפי לקוחות מרוצים מבעיות שונות בכף הרגל.