הקדמה:

אם אתם רוצים סביבת עבודה פרודוקטיבית ונטולת מתחים, חשוב להבין את אמנות ההרפיה. מערכת עצבים בריאה היא המפתח למקום עבודה מוצלח, וזה יכול להיות קשה להשיג אם אתה כל הזמן בקצה. זו הסיבה שהרכבנו את המדריך המקיף הזה כדי לעזור לך להגיע לשם. אנו מכסים הכל, החל מהקמת מרגיעים במשרד שלך ועד איך למצוא את סוג האווירה המתאים לצוות שלך. אנו מציעים גם עצות מועילות כיצד להפחית את הלחץ במרחב העבודה שלך מבלי להקריב את הפרודוקטיביות. אז בין אם אתה זקוק לקצת שקט ורוגע לפני היציאה לעבודה או שאתה פשוט רוצה מקום עבודה רגוע יותר שבו תוכל להתמקד בצורה פרודוקטיבית, דאגנו לך.

איך להירגע בעבודה.

רייאטסו היא המילה היפנית ל"שלום". בשימוש בעבודה, רייאטסו יכול לעזור להפחית מתח ולשפר את הפרודוקטיביות. זה גם יכול לעזור לקדם אווירה רגועה ומרגיעה במקום העבודה.

אנשים רבים מוצאים שתרגול טכניקות הרפיה בעבודה עוזר להם להרגיש רגועים ורעננים יותר לאחר שעות עבודה ארוכות. בנוסף, זה יכול לעזור להגביר את המיקוד והריכוז, להקל על התקשורת ולשפר את קבלת ההחלטות.

כיצד לתרגל הרפיה.

ישנן מספר דרכים שונות לתרגל הרפיה בעבודה. אחת הדרכים הפופולריות היא לשבת עם הגב על קיר או כיסא, לעצום עיניים ולנשום נשימות עמוקות. אתה יכול גם לנסות להתמקד במוזיקה מרגיעה או להשתמש בכורסת עיסוי או במכשיר ביופידבק כדי להרגיע את הנפש והגוף.

אנשים רבים מגלים שתרגול טכניקות הרפיה בעבודה יכול לעזור להפחית מתח ולשפר את הפרודוקטיביות. על ידי ביצוע העצות הללו, תוכל ליצור לעצמך סביבת עבודה שלווה וללא מתח.

איך להרגיע את המוח.

מדיטציית מיינדפולנס היא סוג של הרפיה שניתן להשתמש בה כדי להרגיע את הנפש. התרגול כולל תשומת לב לנשימה שלך, ושימוש במידע זה כדי לעזור לך להירגע. מדיטציית מיינדפולנס ניתנת לתרגול בכל מקום, בכל זמן ובכל סוג של מכשיר.

ישנן דרכים רבות ושונות ללמוד מדיטציית מיינדפולנס. יש אנשים שמתחילים בקריאה על זה או בצפייה במדריכי וידאו ב-YouTube. אחרים עשויים לקחת שיעור או להשתתף בקבוצת מדיטציה שקטה. ולבסוף, ייתכן שחלק מהאנשים פשוט ירצו להמשיך ולנסות זאת בעצמם.
דרך מצוינת ליצירת אווירה טובה בעבודה היא לקיים
ערב גיבוש לעובדים ובו להזמין סוג של הרצאה או מופע מאחד ומשמח כמו לדוגמה מופע טלפתיה או שיחה על נושא מעניין.

כיצד להשתמש במדיטציית מיינדפולנס כדי להרגיע את הנפש

הצעד הראשון בלימוד מדיטציית מיינדפולנס הוא הבנת היסודות שלה. ברגע שאתה מבין איך זה עובד, אתה יכול להתחיל לתרגל את זה על ידי התמקדות בנשימה שלך וניסיון להרגיע את כל הגוף שלך. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו לפי הצורך או כהרגל במשרה מלאה.

2) כיצד להשתמש במדיטציית מיינדפולנס כדי להרגיע את הנפש: טיפים למתחילים

כאשר אתה מתחיל, עדיף להתחיל עם תרגולים פשוטים כמו יוגה או טכניקות הרפיה מסורתיות כמו נשימה עמוקה או קריאת מנטרה. ככל שתרגיש יותר נוח עם גישור מיינדפולנס, אתה יכול להתחיל לעבוד על תרגילים מורכבים יותר, כגון התמקדות בתחושות או רגשות גופניים ספציפיים (כמו דאגות או מתח).

איך להיות עובד מודע.

כדי להיות עובד מודע, אתה צריך להבין איך המוח שלך עובד ואיך להשתמש בו כדי להרגיע את המוח. ניתן להשתמש במיינדפולנס בדרכים רבות ושונות בעבודה, לכן חשוב למצוא את הדרך המתאימה לך ביותר. אתה יכול להתחיל בחקירת הצורות השונות של מיינדפולנס הזמינות במקום העבודה. לדוגמה, כמה תרגילי מיינדפולנס כוללים התמקדות בנשימה שלך, הסתובבות בלב פתוח ולקחת הפסקות לאורך היום.

כיצד להשתמש במיינדפולנס כדי להרגיע את הנפש.

כשמשתמשים בתשומת לב כדי להרגיע את הנפש, חשוב לזכור שזה לא עניין של להיות "מושלם" או "נורמלי באופן רגוע". למעשה, בעוד שיש כמה טכניקות פשוטות שיכולות לעזור לך להשיג מטרה זו, חשוב יותר למצוא דרכים שעובדות עבורך ועבור הצוות שלך. למידע נוסף על אופן השימוש במיינדפולנס בעבודה, עיין במאמר שלנו על 20 טיפים לשימוש במיינדפולנס בעבודה.

סיכום

למדיטציית מיינדפולנס יכולה להיות מספר יתרונות עבור אלה העובדים בחברה של היום. על ידי תרגול מיינדפולנס והיותך עובד מודע, אתה יכול לשפר את הפרודוקטיביות שלך ולהרגיע את המוח.